Materac Przeciwodleżynowy Gofrowany 12

476,45 725,68 

ikonka - pianka wysokoelastyczna ikonka - stelaże regulowane ikonka - materac średnio twardy ikonka - pokrowiec z możliwością prania

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Opis

Materac Gofrowany 12

Pianka wysokoelastyczna – HR 35/38

Pianka posiada większą gęstość dzięki czemu, dwa razy szybciej odzyskuje swój pierwotny kształt, co oznacza, że dużo szybciej reaguje na każdą zmianę pozycji ciała. Pianka ma niejednolitą strukturę komórkową. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dzięki czemu podnosi się komfort użytkowania oraz wpływa na wydłużenie jej żywotności. Doskonała elastyczność punktowa zapewnia optymalne dopasowanie ciała do materaca, co znacznie zwiększa komfort snu. Materac posiada zestaw kostek przy każdorazowym ruchu ciała kostki mogą zmieniać swój układ, masując przy tym ciało w swojej okolicy. Poprzez cyrkulację powietrza i częsty ruch kostek poduszka wspomaga zapobieganie tworzeniu się odleżyn, które powstają przy długotrwałym leżeniu.

Pokrowiec:

Materac posiada miękki i przewiewny pokrowiec Primo, który jest pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność tego materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze wzmaga jego właściwości antyalergiczne.

UWAGA! Upewnij się, że będzie to odpowiedni materac dla osoby, która będzie go użytkować. Nie będzie on wystarczająco dobry dla osób leżących cały czas i nie ruszających się.

Właściwości:

  • Pianka wysokoelastyczna – Doskonała wentylacja, uniemożliwia rozwój grzybów oraz pleśni.
  • Zestaw kostek – Dopasowują się do uciskającej je części ciała. Odpowiednio duża ilość kanałów między kostkami pozwala na stały dostęp świeżego powietrza niezbędnego do właściwej pielęgnacji
  • Pokrowiec do prania – Możliwość prania pokrowca po uprzednim zdjęciu go z materaca.
  • Zamek błyskawiczny – Posiada wszyty i praktyczny zamek błyskawiczny.
  • Wysokość materaca- 12 cm
  • Specjalna konstrukcja – Materac ma postać wycięć w kształcie gofra zapewnia bardzo dobrą wentylację powietrza w przestrzeni pomiędzy materacem, a powierzchnią ciała pacjenta, co zapobiega powstawaniu odleżyn.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac Przeciwodleżynowy Gofrowany 12”


Najnowsze produkty

złap i przeciągnji