O nas

Meble i Materace

Wchodząc w ta zakładkę na pewno chciałbyś zobaczyć nudny standardowy opis firmy, który sprawia, ze od pierwszych chwil zaczynasz ziewać. Otóż NIE Meble i Materace nie jest nudnym przeciętnym sklepem internetowym. U nas nie kupisz byle czego. W skład naszego zespołu wchodzą są osoby pełne zaangażowania i pasji. Tworząc sklep tworzyliśmy go z myślą o Was naszych klientach. Chcemy, aby każdy poranek rozpoczął się dobrym samopoczuciem. Dzięki materacom jakie produkujemy od Wielu lat jest to możliwe. Pewnie zastanawiasz się skąd u Nas taka pewność siebie?

Już odpowiadamy, do naszych materacy stosujemy najwyższej jakości surowce. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami. Nasi Kontrahenci wiedzą, że dla nas liczy się klient i tylko wysokiej jakości surowce pozwolą stworzyć nam idealny materac dla Ciebie.

Mamy świadomość, że nie tylko w nocy człowiek chce wypocząć, dlatego z myślą o Tobie stworzyliśmy meble, o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie. Dzięki naszym produktom będziesz mógł zrelaksować się po ciężkim dniu  pracy, sobotnim sprzątaniu a także świetnie sprawdzą się również do Niedzielnego leniuchowania. Nowoczesny design, staranne wykonanie wprawi cię w rewelacyjny nastrój.

Początkowo byliśmy tylko sklepem stacjonarnym, ale naszym marzeniem było, aby każdy mógł się cieszyć Naszymi wyjątkowymi produktami. Więc jesteśmy już od kilku lat w sieci działamy dając szczęście wielu ludziom. Jesteśmy otwarci na klientów indywidualnych jak i hurtowych. Współpracujemy również z firmami zagranicznymi.

 

Teraz trochę o naszym zespole:

Rysiu – gościu jest z nami od niedawna, a już mocno daje nam we znaki J Oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. To on dba, aby nasz sklep był dla Ciebie przejrzysty i funkcjonalny. Przygotowuje zdjęcia, tak abyś mógł wyobrazić sobie jak idealny fotel lub materac będzie wyglądał w twoim domu.

Karolina i Natalia – mistrzynie fakturowania. Dzięki nim dowiesz się jaki materac jest dla Ciebie idealny.  Nie boja się trudnych pytań. Przeprowadzą Cie przez całą ścieżkę zakupową od wyboru produktu do wysyłki.

 

Meble i Materace
ul. Wrocławska 5
63-600 Kępno

email: [email protected]

kom. 511 953 214
kom: 508 141 383