Promocja!

Modułowa ścianka wspinaczkowa WYSYŁKA GRATIS

250,00 1650,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena: 250,00 .

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

 ŚCIANKA WSPINACZKOWA WYSYŁKA GRATIS

 ŚCIANKA WSPINACZKOWA- to świetny sposób, aby zadbać o nasza pociechę. Dlaczego?

 • Dzieci z natury uwielbiają się wdrapywać, wspinać po trzepakach, starych budynkach oraz drzewach. W dzisiejszych czasach, dzieci rzadziej i mniej chętnie wychodzą na tzw. “podwórko”, co sprzyja groźnemu zjawisku skrzywiane kręgosłupa, w dzisiejszych czasach jest coraz częstsze. Aktualnie w dobie pandemii częściej spędzamy czas w domu, aby unikać dużych skupisk ludzi, dlatego domowa wspinaczka jest świetną alternatywą, a przy okazji przysłużymy się do rozwoju psycho-ruchowego naszego dziecka.

 • Wspinaczka i jej zbawienny wpływ na organizm

 1. Wzmacnia mięśnie grzbietu– podczas wspinaczki wzmacniają się mięśnie głębokie, co poprawia stabilizację stawów oraz kręgosłupa. Zapobiega powstawaniu skoliozy

 2. Poprawia gibkość i koordynację ruchową– wielogodzinne przesiadywanie przed komputerem, czy w ławce szkolnej w zgarbionej pozycji powoduję zanikanie mięśni odpowiadających za odpowiednią postawę. Podczas wspinaczki pracują mięśnie rąk, nóg i kręgosłupa, nasza pociech poprawia swoją sprawność fizyczną, jest bardziej gibkie oraz rozluźnione.

 3. Przeciwdziała otyłości – nie od dziś wiadomo, że ruch to zdrowie. Wspinaczka wymaga zaangażowania dużych grup mięśniowych, stanowi to źródło wydatku energetycznego, poprawia metabolizm a co za tym idzie, dba o odpowiednią sylwetkę.

 4. Wspomaga proces nauczania– wspinaczka jest świetnie wpływa na koordynację wzrokowo-ruchową, przydaje się nie tylko w sporcie, ale również w codziennym życiu (czynności samoobsługowe), jak i czytaniu, pisaniu, rysowaniu. Doskonale wpływa również na zdolność koncentracji, a to stanowi niezwykle ważny czynnik w procesie nauczania.

 5. Uczy samodzielności, pewności siebie, zdolności planowania przestrzennego. U dzieci wspinanie się jest instynktowne, mniej siłowe a bardziej techniczne. Dla maluchów jest zabawą i wyzwaniem, przygodą oraz jednym z elementów realizowania dziecięcej potrzeby intensywnego ruchu.

 

UWAGA! Proszę wziąć pod uwagę, że sklejka jest produktem naturalnym o różnej ilości słoi oraz sęków. Także nadruk może się różnić niż ten na wizualizacji. Może być także nieco jaśniejszy.

Panele

Ścianka wykonana została z grubej brzozowej sklejki 1 gatunku dla poprawy estetyki i pominięcia „topornego” kształtu prostej bryły, krawędzie zostały z fazowane. A Panel zadrukowany i zabezpieczony dla dłuższej żywotności.

Moduły

 Ścianki zaprojektowane są w modułach 750x750x mm, dzięki czemu wraz z rosnącym dzieckiem lub opanowaniem modułu możemy systematycznie dokładać kolejne elementy tworząc pełną ściankę.Możesz zakupić również pełną ściankę tworząc pełen obraz.

 

Wygląd

Moduł lub też całość projektu, niezależnie od ilości modułów może być zadrukowana jedną z naszych propozycji lub Waszą grafiką dzięki czemu możemy sprawić radość dziecko lub wpasować się w ogólną koncepcje pokoju.

UWAGA! Proszę wziąć pod uwagę, że sklejka jest produktem naturalnym o różnej ilości słoi oraz sęków. Także nadruk może się różnić niż ten na wizualizacji. Może być także nieco jaśniejszy.

 

Jak dopasować ściankę do mojego wnętrza?

Ściankę przygotowaliśmy w modułach 75x75cm. Jeśli natomiast ścianka miałaby pojawić się w nietypowej przestrzeni bądź wypełnić ściany w pełni prześlij nam na adres [email protected] wymiary twojego pomieszczenia a my postaramy się dopasować ściankę do Twojego wnętrza.

Wytrzymałość

Dzięki zastosowaniu grubego materiału (1.5 cm) ze scianki mogą korzystać w bezpieczny sposób dzieci nawet z rodzicami (do 100kg).

 

Jesteśmy jedynym certyfikowanym producentem ścianek wspinaczkowych w Polsce. Spełniamy warunki zabawek dopuszczonych do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Nasze wyroby są oznaczane znakiem CE.

Spełniamy normy :

 • PN-EN 71-1+A1:2018-08
 • PN-EN 71-2:2021-05
 • PN-EN 71-3:2019-07,
 • PN-EN 71-8:2018-04

Nasze ścianki wspinaczkowe przeznaczone są do użytku domowego.

Informacje dodatkowe

Wzór

Beton, Cegła czerwona, Cegła Biała, Kosmos, Tęcza, Przedszkole, Góra, YEAH, OMG, COOL, BOOM, WHAT, LISEK, SOWA, KRÓLIK, TIPI3, TIPI6, FRIENDS, NATURALNA, KRÓLIK

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Modułowa ścianka wspinaczkowa WYSYŁKA GRATIS”


Najnowsze produkty

złap i przeciągnji