Poduszka Visco-Elastic

(1 opinia klienta)

45,00 56,00 

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Poduszka VISCO ELASTIC zapewnia wyjątkowy komfort snu. Jest wykonana z nowoczesnej pianki termoelastycznej, która dostosowuje się idealnie do kształtu głowy i szyi, dzięki czemu utrzymuje szyjny odcinek kręgosłupa we właściwej pozycji, ułatwiając krążenie krwi i zapewniając relaks dla mięśni.

Poduszka ortopedyczna VISCO ELASTIC likwiduje poranne bóle głowy, szyi, karku i pleców. Zwiększa komfort snu, przynosi prawdziwą ulgę. Wspomaga leczenie bólów kręgosłupa, zapobiega zwyrodnieniom kręgów. Doskonale dopasowuje się do kształtu głowy. Poduszka jest odpowiednio profilowana – głowa leży miękko pośrodku, a szyja opiera się nieco twardszym boku. Kręgosłup znajduje się we właściwym, anatomicznym ułożeniu. Pozwala to kręgom szyjnym na odpoczynek i właściwe ułożenie. Daje fantastyczne uczucie odprężenia, pozwala odpocząć. Gwarantuje zdrowy i przyjemny sen. Szczególnie polecana jest osobom cierpiącym na bezsenność, częste zmęczenie oraz odczuwającym bóle głowy, szyi i ramion.

Poduszki MEMORY FOAM posiadają “pamięć” – pianka, z której są wykonane zachowuje profil kształtu jeszcze przez kilka sekund po odciążeniu danego punktu. Optymalizuje to rozkład nacisku wywieranego przez poduszkę na ciało i zwiększa komfort snu.

Informacje dodatkowe

Wymiary Brak danych

1 opinia dla Poduszka Visco-Elastic

  1. Paweł

    Bardzo wygodna poduszka!

Dodaj opinię


Najnowsze produkty

złap i przeciągnji