Materac Sevilla

375,00 645,00 

ikonka - pianka wysokoelastyczna ikonka - pianka termoelastyczna ikonka - pianka poliuretanowa ikonka - materac dwustronny

ikonka - stelaże regulowane ikonka - materac średnio twardy ikonka - pokrowiec z możliwością prania

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: ,

Opis

Materac Sevilla

Pianka wysokoelastyczna

Posiada niejednolitą strukturę komórkową. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dzięki czemu podnosi się komfort użytkowania oraz wpływa na wydłużenie jej żywotności. Doskonała elastyczność punktowa zapewnia optymalne dopasowanie ciała do materaca, co znacznie zwiększa komfort snu. Pianka posiada większą gęstość dzięki czemu, dwa razy szybciej odzyskuje swój pierwotny kształt, co oznacza, że dużo szybciej reaguje na każdą zmianę pozycji ciała.

Pianka termoelastyczna (VISCO) – górna

Reaguje na wydzielane ciepło, zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ludzkiego ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie ułożenie na całej powierzchni. Pianka po odkształceniu powoli wraca do pierwotnego położenia. Dużą zaletą pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia, które poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom. Pod wpływem ciepła zmienia się elastyczność materaca, zaś w zależności od siły nacisku, zmianie ulega kształt materaca. Te dwie cechy połączone w jednym materacu sprawiają, że przyjmując wygodna pozycje do spania nie będziesz musiał się wiercić by po chwili leżenia znów czuć się dobrze ułożony

Pokrowiec:

Materac posiada miękki i przewiewny pokrowiec Primo, który jest pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność tego materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze wzmaga jego właściwości antyalergiczne.

Właściwości:

  • Pianka wysokoelastyczna doskonała wentylacja, uniemożliwia rozwój grzybów oraz pleśni. Nadaje sztywność materaca
  • Pianka termoelastyczna (VISCO) – górna – Posiada bardzo dobre parametry techniczne, posiada właściwości relaksujące i odprężające. Materac jest bardzo miękki.
  • Materac posiada dwie warstwy – pianka wysokoelastyczna i warstwę termoelastyczną visco elastic.
  • Pokrowiec do prania – Możliwość prania pokrowca po uprzednim zdjęciu go z materaca.
  • Zamek błyskawiczny – Posiada wszyty i praktyczny zamek błyskawiczny.
  • Wysokość materaca- 11 cm
  • Dwie strefy twardości

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Materac Sevilla”


Najnowsze produkty

złap i przeciągnji