Materac Monaco

332,00 729,00 

ikonka - pianka wysokoelastyczna ikonka - pianka termoelastyczna ikonka - pianka poliuretanowa ikonka - materac dwustronny

ikonka - stelaże regulowane ikonka - materac średnio twardy ikonka - pokrowiec z możliwością prania

Wyczyść

Opis

Materac Monaco

Pianka termoelastyczna (VISCO) – 3,5 cm profilowana

Reaguje na wydzielane ciepło, zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ludzkiego ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie ułożenie na całej powierzchni. Pianka po odkształceniu powoli wraca do pierwotnego położenia. Dużą zaletą pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia, które poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom. Pod wpływem ciepła zmienia się elastyczność materaca, zaś w zależności od siły nacisku, zmianie ulega kształt materaca. Te dwie cechy połączone w jednym materacu sprawiają, że przyjmując wygodna pozycje do spania nie będziesz musiał się wiercić by po chwili leżenia znów czuć się dobrze ułożony. Zastosowanie wkładu o takiej konstrukcji umożliwia właściwe dopasowanie materaca do kształtów ciała oraz znacznie poprawia komfort przy jednoczesnym zachowaniu ekonomicznych właściwości materaca.

Pianka Poliuretanowa – 8cm

Pianka poliuretanowa posiada zwięzłą strukturę jednakże pozostaje przewiewna oraz zapewnia dobrą regulację termiczną, posiada właściwości antyalergiczne. Materac posiada piankę poliuretanową, która jest odpowiedzialna za odpowiednie podtrzymanie ciała. Pianka poliuretanowa rozluźnia i poprawia komfort snu.

Pokrowiec:

Materac posiada miękki i przewiewny pokrowiec Primo, który jest pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność tego materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze wzmaga jego właściwości antyalergiczne.

Właściwości:

  • Pianka termoelastyczna (VISCO) – 3,5 cm profilowana reaguje na wydzielane ciepło, zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury.
  • Pianka poliuretanowa 8 cm- Posiada bardzo dobre parametry techniczne, posiada właściwości relaksujące i odprężające.
  • Pokrowiec do prania – Możliwość prania pokrowca po uprzednim zdjęciu go z materaca.
  • Zamek błyskawiczny – Posiada wszyty i praktyczny zamek błyskawiczny.
  • Wysokość materaca – 12 cm
  • Materac dziecięcy
  • Materac odpowiedni do łóżek piętrowych

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Materac Monaco”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Najnowsze produkty

złap i przeciągnji