Materac OSCAR

795,60 1490,40 

ikonka - 7 stref twardościikonka - materac lateksowyikonka - 7 STREFOWE SPRĘŻYNY KIESZENIOWE 150ikonka - pokrowiec pikowany

ikonka - pianka poliuretanowaikonka - materac dwustronnyikonka - materac średnio twardyikonka - pokrowiec z możliwością prania

Opis

Materac OSCAR

Pianka Poliuretanowa  -3 cm

Pianka poliuretanowa posiada zwięzłą strukturę jednakże pozostaje przewiewna oraz zapewnia dobrą regulację termiczną, posiada właściwości antyalergiczne. Materac posiada piankę poliuretanową, która jest odpowiedzialna za odpowiednie podtrzymanie ciała. Pianka poliuretanowa rozluźnia i poprawia komfort snu. Warstwa pianki poliuretanowej zapewnia optymalną interakcję ze strefami wkładu sprężynowego

Sprężyny kieszeniowe

Dzięki swej elastyczności oraz poszczególnym strefom twardości zapewniają odpowiednie podparcie całego ciała gwarantując tym samym zdrowy i wygodny sen. Sprężyny kieszeniowe tego materaca, każda w osobnej otulinie z tkaniny, pracują niezależnie jedna od drugiej dając w rezultacie tzw. punktową elastyczność materaca. Dlatego ugięcie się jednej sprężyny nie musi powodować zauważalnej reakcji pozostałych sprężyn. Jeśli położysz się na brzuchu i oprzesz się na łokciach, ugięciu ulegną sprężyny pod łokciem i w bardzo bliskim sąsiedztwie. Pozostała powierzchnia materaca zostanie niezmieniona. Kieszonka otaczająca sprężynę jest tak dopasowana, żeby zapewnić najlepszą osiągalną sprężystość materaca.

Przekładka tapicerska (filc) – obustronnie

Przekładka oddzielająca sprężynę oraz pianki, ma na celu zniwelowanie wyczuwalności sprężyn tym samym podnosząc komfort. Zastosowana obustronnie.

Pianka Lateksowa – 3 cm

Pianka lateksowa jest to pianka o wyjątkowych walorach higienicznych, przeciwgrzybicznych i przeciwalergicznych. Pianka posiada specjalne otwory wentylacyjne, które odpowiadają za higieniczność i przewiewność materaca. Strona z płytą lateksową charakteryzuje średnia twardość materaca. Dzięki swojej strukturze wpływa leczniczo na chory i zmęczony kręgosłup.

Pokrowiec:

Materac posiada miękki i przewiewny pokrowiec Primo, który jest pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność tego materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze wzmaga jego właściwości antyalergiczne.

Właściwości:

  • Pianka poliuretanowa 3 cm- Posiada bardzo dobre parametry techniczne, posiada właściwości relaksujące i odprężające.
  • Sprężyny kieszeniowe- Największą zaletą sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała.
  • Pianka Lateksowa 3 cm – Posiada właściwości antyalergiczne, antygrzybicze. Idealna dla osób mających problemy z kręgosłupem.
  • Pokrowiec do prania – Możliwość prania pokrowca po uprzednim zdjęciu go z materaca. Pikowany włóknem klimatyzującym, hypoalergiczny
  • Zamek błyskawiczny – Posiada wszyty i praktyczny zamek błyskawiczny.
  • Wysokość materaca – 19 cm
  • Dwie strefy twardości

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac OSCAR”


Najnowsze produkty

złap i przeciągnji