Materac ESKADA

702,00 1293,60 

ikonka - mata kokosowaikonka - 7 STREFOWE SPRĘŻYNY KIESZENIOWE 150ikonka - pokrowiec pikowanyikonka - pianka poliuretanowa

ikonka - materac dwustronnyikonka - materac średnio twardyikonka - materac twardyikonka - pokrowiec z możliwością prania

Opis

Materac ESKADA

Mata kokosowa – 1 cm

Posiada właściwości antygrzybiczne oraz antyalergiczne, znacznie zwiększa wytrzymałość materaca i zapewnia jego odpowiednią wentylację. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy. Włókna kokosu zostały połączone za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Kokos posiada znakomite właściwości termiczne. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne. Pochłania wydzielany pot i wilgoć. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy.

Pianka Poliuretanowa – 3cm obustronnie

Pianka poliuretanowa posiada zwięzłą strukturę jednakże pozostaje przewiewna oraz zapewnia dobrą regulację termiczną, posiada właściwości antyalergiczne. Materac posiada piankę poliuretanową, która jest odpowiedzialna za odpowiednie podtrzymanie ciała. Pianka poliuretanowa rozluźnia i poprawia komfort snu.

Sprężyny kieszeniowe

Dzięki swej elastyczności oraz poszczególnym strefom twardości zapewniają odpowiednie podparcie całego ciała gwarantując tym samym zdrowy i wygodny sen. Sprężyny kieszeniowe tego materaca, każda w osobnej otulinie z tkaniny, pracują niezależnie jedna od drugiej dając w rezultacie tzw. punktową elastyczność materaca. Dlatego ugięcie się jednej sprężyny nie musi powodować zauważalnej reakcji pozostałych sprężyn. Jeśli położysz się na brzuchu i oprzesz się na łokciach, ugięciu ulegną sprężyny pod łokciem i w bardzo bliskim sąsiedztwie. Pozostała powierzchnia materaca zostanie niezmieniona. Kieszonka otaczająca sprężynę jest tak dopasowana, żeby zapewnić najlepszą osiągalną sprężystość materaca.

Przekładka tapicerska (filc) – obustronnie

Przekładka oddzielająca sprężynę oraz pianki, ma na celu zniwelowanie wyczuwalności sprężyn tym samym podnosząc komfort. Zastosowana obustronnie.

Pokrowiec:

Materac posiada miękki i przewiewny pokrowiec Primo, który jest pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność tego materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze wzmaga jego właściwości antyalergiczne.

Właściwości:

  • Pianka poliuretanowa 3 cm- obustronnie Posiada bardzo dobre parametry techniczne, posiada właściwości relaksujące i odprężające
  • Mata kokosowa 1 cm- Antyalergiczna, antygrzybicza. Nadaje odpowiednią twardość materaca.
  • Sprężyny kieszeniowe- Największą zaletą sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała.
  • Pokrowiec do prania – Możliwość prania pokrowca po uprzednim zdjęciu go z materaca. Pikowany włóknem klimatyzującym, hypoalergiczny
  • Zamek błyskawiczny – Posiada wszyty i praktyczny zamek błyskawiczny.
  • Wysokość materaca – 19 cm

Dwie strefy twardości

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac ESKADA”


Najnowsze produkty

złap i przeciągnji