Materac Carmen

465,00 1370,00 

ikonka - pianka wysokoelastycznaikonka - stelaże regulowane ikonka - materac średnio twardy ikonka - pokrowiec z możliwością prania

Wyczyść

Opis

Materac Carmen

Pianka wysokoelastyczna HR30/30

Niska waga ułatwia odwracanie materaca, co zwiększa jego trwałość i odporność na odkształcenia Posiada niejednolitą strukturę komórkową. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dzięki czemu podnosi się komfort użytkowania oraz wpływa na wydłużenie jej żywotności. Doskonała elastyczność punktowa zapewnia optymalne dopasowanie ciała do materaca, co znacznie zwiększa komfort snu. Pianka posiada większą gęstość dzięki czemu, dwa razy szybciej odzyskuje swój pierwotny kształt, co oznacza, że dużo szybciej reaguje na każdą zmianę pozycji ciała. Wysoka sprężystość oraz odbojność materaca ułatwiają zmiany pozycji podczas snu i zapewniają optymalne podparcie całej powierzchni ciała. Aktywna wentylacja wewnętrzna oraz poprzeczne i podłużne nacięcia zapewniają ciągłą cyrkulację powietrza, co przeciwdziała rozwojowi flory bakteryjnej i kumulacji alergenów.

Pokrowiec:

Materac posiada miękki i przewiewny pokrowiec Primo, który jest pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność tego materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze wzmaga jego właściwości antyalergiczne.

Właściwości:

  • Pianka wysokoelastyczna doskonała wentylacja, uniemożliwia rozwój grzybów oraz pleśni. Nadaje sztywność materaca oraz wydłuża jego żywotność.
  • Pokrowiec do prania – Możliwość prania pokrowca po uprzednim zdjęciu go z materaca.
  • Zamek błyskawiczny – Posiada wszyty i praktyczny zamek błyskawiczny.
  • Wysokość materaca- 15 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac Carmen”


Najnowsze produkty

złap i przeciągnji