Materac Amadeo

498,00 686,00 

ikonka - materac lateksowy ikonka - pianka poliuretanowa ikonka - materac dwustronny ikonka - materac średnio twardy ikonka - pokrowiec z możliwością prania ikonka - materace dziecięce

Wyczyść

Opis

Materac Amadeo

 

Pianka Poliuretanowa – 8cm

Pianka poliuretanowa posiada zwięzłą strukturę jednakże pozostaje przewiewna oraz zapewnia dobrą regulację termiczną, posiada właściwości antyalergiczne. Materac posiada piankę poliuretanową, która jest odpowiedzialna za odpowiednie podtrzymanie ciała. Pianka poliuretanowa rozluźnia i poprawia komfort snu.

Pianka Latexowa – 3 cm

Pianka latexowa jest to pianka o wyjątkowych walorach higienicznych, przeciwgrzybicznych i przeciwalergicznych. Pianka posiada specjalne otwory wentylacyjne, które odpowiadają za higieniczność i przewiewność materaca. Strona z płytą lateksową charakteryzuje średnia twardość materaca. Dzięki swojej strukturze wpływa leczniczo na chory i zmęczony kręgosłup.

Pokrowiec

Materac posiada miękki i przewiewny pokrowiec Primo, który jest pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność tego materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze wzmaga jego właściwości antyalergiczne.

Właściwości:

  • Pianka poliuretanowa 8 cm- Posiada bardzo dobre parametry techniczne, posiada właściwości relaksujące i odprężające.
  • Pianka Latexowa 3 cm- Posiada właściwości antyalergiczne, antygrzybicze. Idealna dla osób mających problemy z kręgosłupem.
  • Pokrowiec do prania – Możliwość prania pokrowca po uprzednim zdjęciu go z materaca.
  • Zamek błyskawiczny – Posiada wszyty i praktyczny zamek błyskawiczny.
  • Wysokość materaca- 12 cm
  • Dwie strefy twardości

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Wymiary Brak danych

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac Amadeo”


Najnowsze produkty

złap i przeciągnji