Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe – czym się charakteryzują?

Najważniejszą cechą materacy kieszeniowych odróżniającą je od innych typów jest to, że każda sprężyna tworzy na swój sposób odrębną część materaca – ma swoją własną kieszeń. Sprężyna kieszeniowa eliminuje efekt uginania strefowego, gdyż każda z nich znajduje się w oddzielnym woreczku i pracuje niezależnie od pozostałych. Materace kieszeniowe są więc dużo bardziej elastyczne w określonych punktach i o wiele lepiej dopasowują się do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Dzięki temu ten sam materac może być idealnie dobrany do osób o różnej masie ciała, śpiących w różnych pozycjach.

Dlaczego materace kieszeniowe są tak bardzo polecane?

Materace z kieszeniami mają dużą przewagę nad innymi typami materaców. Duża liczba kieszeni oznacza wiele punktów, w których materac adaptuje się do użytkownika, dając liczne punkty podparcia ciała, co zapewnia najbardziej komfortowy sen.

Materace kieszeniowe z Kępna

Mebleimaterace.pl z Kępna produkuje najlepszej jakości materace kieszeniowe zapewniające zdrowy, wygodny sen. Wszystkie proponowane przez nas materace wytwarzane są ręcznie z polskich materiałów, zawsze z dużą precyzją. Do produkcji materacy zatrudniamy doświadczonych i kompetentnych pracowników.

Oferujemy teraz także zakupy przez internet, dzięki czemu idealny materac dla siebie możesz zamówić online bez wychodzenia z domu. Już dziś zamów na naszej stronie internetowej dopasowany do Twojego łóżka materac kieszeniowy, który zapewni Ci niebywały komfort snu!