Nasza ofertę kierujemy nie tylko do indywidualnych klientów!

ZAPRASZAMY do współpracy:

Hotele, Salony Meblowe, FIRMY stolarskie.

Zapewniamy fachowe Doradztwo i Miła obsługę.


USŁUGI WYCINANIA W PIANCE.
CIĘCIE FORMATEK NA WYMIAR ! 

Tu można sprawdzić historie przesyłki


 

 
 

602 73 66 31
502 17 49 85
ul. Wrocławska 5
63-600 Kępno

Surowce:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprężyny typu bonell wykonane są z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,2 mm. Średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Charakterystyczną cechą sprężyn jest sprężystość progresywna: nieduże obciążenie materaca wywołuje nieduży opór sprężyn, większy nacisk powoduje zwiększenie siły wypierania. Sprężyny połączone są szeregowo dzięki czemu materac jest bardziej odporny na odkształcenia niż standardowe materace piankowe. Konstrukcja wkładu zapewnia dużą sztywność, trwałość oraz wygodę snu. Wysokość wkładu 11 cm, ilość sprężyn 112 szt./m².

  

 

 

 

 

 

 

Wkład z lateksu. Dzięki  zastosowaniu wkładu lateksowego materac zwiększa swoją elastyczność punktową, jest bardziej odporny na odkształcenia.
Lateks jest  surowcem naturalnym, higienicznym i antybakteryjnym.
Zapobiega rozwijaniu się bakterii, grzybów i pleśni.System otworów i  kanalików wewnątrz wkładu lateksowego materaca posiada funkcję wentylującą.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu zostały połączone za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Kokos posiada znakomite właściwości termiczne. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne. Pochłania wydzielany pot i wilgoć. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy.

 

 

 

 

 

 

Zaawansowana technologicznie pianka termoelastyczna (VISCO) reaguje na wydzielane ciepło, zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ludzkiego ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie ułożenie na całej powierzchni. Pianka po odkształceniu powoli wraca do pierwotnego położenia. Dużą zaletą pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia, które poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom.

 

 

 

 

 

Największym atutem sprężyn multipocket jest ich komfort oraz wytrzymałość, zwiększona ilość sprężyn (508szt/m2) gwarantuje większą ilość niezależnych punktów podparcia, które mają szczególny wpływ na elastyczność punktową materaca. Formatka multipocket posiada 7 stref twardości zapewnia lepsze dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz znacznie wzmacnia wytrzymałość konstrukcji materaca.
 

 

 

 

 

 

7 strefowe Sprężyny kieszeniowe, każda w osobnej otulinie z tkaniny, pracują niezależnie jedna od drugiej dając w rezultacie tzw. punktową elastyczność materaca. Dlatego ugięcie się jednej sprężyny nie musi powodować zauważalnej reakcji pozostałych sprężyn. Jeśli położysz się na brzuchu i oprzesz się na łokciach, ugięciu ulegną sprężyny pod łokciem i w bardzo bliskim sąsiedztwie. Pozostała powierzchnia materaca zostanie niezmieniona. Kieszonka otaczająca sprężynę jest tak dopasowana, żeby zapewnić najlepszą osiągalną sprężystość materaca.

Podobnie, jeśli leżysz i obok ciebie położy się druga osoba. Komfort snu jest dużo, dużo wyższy, zwłaszcza, jeśli twój partner śpi niespokojnie, wierci się i często zmienia pozycję. Pomimo, że śpicie na jednym materacu, rezultat jest prawie taki, jakbyście spali na dwóch osobnych łóżkach W materacach posiadających 7 stref twardości strefy te są mniejsze, a pomiędzy strefą biodrową (twardą) i ramieniową (miękką) pojawia się dodatkowa strefa o pośredniej twardości.

 

Surowce:

Bawełna

 

 

Bawełna
Bawełna jest surowcem naturalnym. W czasie snu jest w stanie przejąć połowę z wytwarzającej się wilgoci ciała, dlatego zapewnia jego odpowiednią wentylację a tym samym zwiększa komfort snu oraz  zapewnia jego odpowiednia wentylację w ciepłe letnie dni. Stosowana jest po stronie letniej materaca.

Pianka lateksowa

 

 

Pianka lateksowa
Otrzymywana podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji.Wysokie proporcje lateksu naturalnego znacznie zwiększają elastyczność oraz wytrzymałość materaca. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.

Pianka wysokoelastyczna
 


Pianka wysokoelastyczna
Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa ma mniej jednolitą strukturę komórkową różniącą się od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze uzyskuje się lepsze parametry podtrzymywania ciała komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się większą elastycznością, która znacznie podnosi komfort materaca oraz wpływa na wydłużenie jego żywotności.

7 strefowe sprężyny kieszeniowe
 


7 stref twardości
Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy naszego ciała oraz optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

Sprężyna kieszonkowa
Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste upakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

Owcza wełna
 


Owcza wełna
Utrzymuje stałą temperaturę ciała, doskonale przepuszcza powietrze, wchłania znaczną część wilgoci wydzielanej przez ciało podczas snu.Ze względu na swoje właściwości stosowana jest po stronie zimowej materaca.

Pianka termoelastyczna
 


Pianka termoelastyczna
Visco-elastic reaguje na ciepło wydzielane przez ciało, zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie ułożenie na całej powierzchni. Pianka po odkształceniu powoli wraca do pierwotnego położenia.Dużą zaleta pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia które ma znaczny wpływ na odleżyny ograniczające obieg krwi. Wkład posiada właściwości antyalergiczne i zapewnia odpowiednią wentylację materaca.

Mata kokosowa
 


Mata kokosowa
Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego.Włókna kokosu związane są w przestrzeni za pomocą sprężystego lateksu co pozwala macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Posiada znakomite właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne, posiada właściwości antyalergiczne. Pochłania wydzielany pot i wilgoć. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy, odporniejszy na odkształcenia.

Sprężyny typu bonell
 


Sprężyny typu bonell
Sprężyny typu bonell wykonane są z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,2 mm. Średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Charakterystyczną cechą sprężyn jest sprężystość progresywna: nieduże obciążenie materaca wywołuje nieduży opór sprężyn, większy nacisk powoduje zwiększenie siły wypierania. Sprężyny połączone są szeregowo dzięki czemu materac jest znacznie odporniejszy na odkształcenia niż materace piankowe. Konstrukcja wkładu zapewnia dużą sztywność, trwałość oraz wygodę snu. Wysokość wkładu 11 cm, gęstość sprężyn 112 szt./m².

Pianka poliuretanowa
 


Pianka poliuretanowa
Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

Sprężyny multipocket (508szt./m2)
 


Sprężyny multipocket (508szt./m2)
Największym atutem sprężyn multipocket jest ich komfort oraz wytrzymałość, zwiększone zagęszczenie sprężyn (508 szt./m2) gwarantuje większą ilość niezależnych punktów podparcia które mają szczególnych wpływ elastyczność punktowa materaca. Formatka multipocket posiada 7 stref twardości zapewnia lepsze dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz znacznie wzmacnia wytrzymałość konstrukcji materaca.

Materac dwustronny
 


Materac dwustronny
Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

Pokrowiec o właściwościach hypoalergicznych

 Pokrowiec o właściwościach hypoalergicznych
Pokrowiec o właściwościach hypoalergicznych w zestawie wykonany z dzianiny bawełnianej, gramatura od 350-400 gr./m2. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia,że jest on bardzo przyjemny i delikatny a zarazem bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu.Możliwość prania.

Stelaże regulowane

 Stelaże regulowane
Konstrukcja materaca umożliwia jego zastosowanie w stelażach regulowanych.

Materac twardy
 

 

Materac twardy
Materac o dużej twardości, przeznaczony dla osób preferujących sztywne materace.

Materac średnio twardy
 


Materac średnio twardy
Materac o uniwersalnej, średniej twardości.
Dziecięcy
Materac dostępny również w wersji dziecięcej.

Pokrowiec pikowany
 


Pokrowiec pikowany
Pokrowiec pikowany włóknem klimatyzującym zapewniającym odpowiednią cyrkulacje powietrza w materacu.


Pokrowiec 360 stopni
Pokrowiec posiada zamek na całym obwodzie, co umożliwia łatwiejsze zdjęcie w celu wyprania np. połowy pokrowca.

Można prać
W standardzie pokrowiec do prania w temperaturze 60 st.

 

7 Stref twardości

 7 Stref twardości
Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała.

Lato-zima
 


Lato-zima
Materac posiada powłokę zima(owcza wełna) - Lato (bawełna)
Economic
Materac dostępny w pokrowcu Economic

Produkt o właściwościach Ortopedycznych
 


Ortopedyczny
Materac o właściwościach ortopedycznych

Produkt o właściwościach hypoalergicznych

 Produkt o właściwościach hypoalergicznych
Wszystkie surowce użyte do produkcji materaca posiadają atesty oraz zostały dobrane tak, aby w maksymalnym stopniu zlikwidować ryzyko powstawania uczuleń.

Pokrowiec z możliwością prania
 


Pokrowiec z możliwością prania
Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie. Możliwość prania pokrowca w temperaturze 40 stopni C.

Produkt o właściwościach antygrzybicznych
 

 

Antygrzybiczny
Materac o właściwościach antygrzybicznych.

Produkt o właściwościach antyalergicznych
 


Antyalergiczny
Materac o właściwościach antyalergicznych.

Można prać - 90
W standardzie pokrowiec, z możliwością prania w temperaturze 90 st.C.

Pojemnik na pościel
Mebel jest wyposażony w pojemnik na pościel

Sprężyny faliste
Sprężyny faliste należą do klasycznych systemów sprężynowania do mebli tapicerowanych. Podwyższają komfort użytkowania danego modelu.

Automat
Nowoczesny automat umożliwiający rozłożenie mebla do funkcji spania bez przesuwania po podłodze.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe, każda w osobnej otulinie z tkaniny, pracują niezależnie jedna od drugiej dając w rezultacie tzw. punktową elastyczność materaca. Dlatego ugięcie się jednej sprężyny nie musi powodować zauważalnej reakcji pozostałych sprężyn. Jeśli położysz się na brzuchu i oprzesz się na łokciach, ugięciu ulegną sprężyny pod łokciem i w bardzo bliskim sąsiedztwie. Pozostała powierzchnia materaca zostanie niezmieniona. Kieszonka otaczająca sprężynę jest tak dopasowana, żeby zapewnić najlepszą osiągalną sprężystość kanapy.

Pianka wysokoelastyczna (meble)
Zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością.

Sprężyna typu bonell
Sprężyny typu bonell wykonane są z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,2 mm. Średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Charakterystyczną cechą sprężyn jest sprężystość progresywna: nieduże obciążenie materaca wywołuje nieduży opór sprężyn, większy nacisk powoduje zwiększenie siły wypierania.

Funkcja spania
Mebel wyposażony jest w funkcję spania.

Funkcja wypoczynku
Mebel wyposażony w możliwość rozłożenia umożliwiającego położenie się i krótkotrwały wypoczynek.

Skóra
Mebel dostępny jest również w obiciu ze skóry.

Wkład Sylikonowy
Poduszki zawierają wkład sylikonowo-poliuretanowy, co sprawia, że są one bardziej elastyczne, puszyste, rzadziej się „wygniatają”, a wkład poduszki nie osiada w jej dolnej części.

LUX-SYSTEM
Specjalistyczny układ elementów sprężystych LUX-SYSTEM łączący w sobie odpowiednio dobrane zalety sprężyn falistych, bonellowych oraz zaawansowanej technologicznie pianki wysokoelastycznej -LUX-SYSTEM stwarza wyjątkowy komfort porównywalny jedynie do siedzisk ze sprężynami kieszeniowymi, ale o znacznie lepszej wytrzymałości.